Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) Posta Kodu

Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 17902. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çanakkale Eceabat Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Eceabat Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Eceabat Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) posta kodu için yakında 24 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
İsmetpaşa Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Ahıldere Altı Mahallesi (Yalova Köyü), Alçıtepe Mahallesi, Azmak Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Başçeşme Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Behramlı Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Bigalı Mahallesi, Boyacıburnu Yalılar Mahallesi (Yalova Köyü), Büyükanafarta Mahallesi, Göztepe Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Kocadere Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Küçükanafarta Mahallesi, Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü), Morto Koyu Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Seddülbahir Duası Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Seddülbahir Mahallesi, Tekke Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Topraksırtı Mahallesi (Seddülbahir Köyü), Yalova Mahallesi, Yolağzı Mahallesi, Zığındere Mahallesi (Seddülbahir Köyü)

Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) posta kodu: 17902
Merkez Mahallesi (Kilidülbahir Köyü) Eceabat ilçesine bağlıdır.