Çınarlı Mahallesi Posta Kodu

Çınarlı Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 17760. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çanakkale Gökçeada Çınarlı Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Gökçeada Çınarlı Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Gökçeada Çınarlı Mahallesi posta kodu için yakında 15 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumhuriyet Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Yeni Mahallesi, Bademli Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Eşelek Mahallesi, Kaleköy Mahallesi, Kuzulimanı Mahallesi, Şahinkaya Mahallesi (Dereköy Köyü), Şirinköy Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Uğurlu Mahallesi, Yenibademli Mahallesi, Zeytinliköy Mahallesi

Çınarlı Mahallesi posta kodu: 17760
Çınarlı Mahallesi Gökçeada ilçesine bağlıdır.