Çiftlikköy Mahallesi Posta Kodu

Çiftlikköy Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 18702. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çankırı Eldivan Çiftlikköy Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Eldivan Çiftlikköy Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Eldivan Çiftlikköy Mahallesi posta kodu için yakında 25 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Bahçelievler Mahallesi, Beydere Mahallesi, Cami Mahallesi, Çay Mahallesi, Dere Mahallesi, Topraklık Mahallesi, Akbulut Mahallesi, Akçalı Mahallesi, Alva Mahallesi, Beşevler Mahallesi (Hisarcıkkayı Köyü), Büyükhacıbey Mahallesi, Çalıdere-Yığındaş Mahallesi (Sarayköy Köyü), Çiftlikköy Mahallesi, Çukuröz Mahallesi, Elmacı Mahallesi, Gölez Mahallesi, Gömene Mahallesi (Gölezkayı Köyü), Hisarcık Mahallesi, Köy İçi Mahallesi (Gölezkayı Köyü), Köy İçi Mahallesi (Hisarcıkkayı Köyü), Küçükhacıbey Mahallesi, Sarayköy Mahallesi, Sarıtarla Mahallesi, Seydiköy Mahallesi, Yukarıyanlar Mahallesi

Çiftlikköy Mahallesi posta kodu: 18702
Çiftlikköy Mahallesi Eldivan ilçesine bağlıdır.