Yeni Mahallesi Posta Kodu

Yeni Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 18280. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çankırı Kızılırmak Yeni Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kızılırmak Yeni Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kızılırmak Yeni Mahallesi posta kodu için yakında 32 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Hüseyinli Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Aşağıalegöz Mahallesi, Aşağıovacık Mahallesi, Bayanpınar Mahallesi, Bostanlı Mahallesi, Boyacıoğlu Mahallesi, Büyükbahçeli Mahallesi, Cacıklar Mahallesi, Gazibekir Mahallesi (Kapaklı Köyü), Güneykışla Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hallaçlı Mahallesi, Kahyalı Mahallesi, Kapaklı Mahallesi, Karadibek Mahallesi, Karallı Mahallesi, Karamürsel Mahallesi, Karaömer Mahallesi, Kavlaklı Mahallesi, Kemallı Mahallesi, Korçullu Mahallesi, Kuzeykışla Mahallesi, Küçükbahçeli Mahallesi (Tepealegöz Köyü), Sakarca Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi (Kapaklı Köyü), Tepealegöz Mahallesi, Tımarlı Mahallesi, Yeniyapan Mahallesi, Yukarıalegöz Mahallesi

Yeni Mahallesi posta kodu: 18280
Yeni Mahallesi Kızılırmak ilçesine bağlıdır.