Büyükosb Mahallesi Posta Kodu

Büyükosb Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 18260. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çankırı Korgun Büyükosb Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Korgun Büyükosb Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Korgun Büyükosb Mahallesi posta kodu için yakında 22 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Büyük Mahallesi, Büyükosb Mahallesi, Doğu Mahallesi, Uludağ Mahallesi, Alpsarı Mahallesi, Batıbeli Mahallesi (Dikenli Köyü), Buğay Mahallesi, Çukurören Mahallesi, Hıcıp Mahallesi, Ikın Yaylası Mahallesi (Maruf Köyü), Ildızım Mahallesi, Ildızım Yaylası Mahallesi (Ildızım Köyü), İkiçam Mahallesi, Karatekin Mahallesi, Kaş Yayla Mahallesi (Maruf Köyü), Kayıçivi Mahallesi, Kesecik Mahallesi, Maruf Mahallesi, Merkez Mahallesi (Dikenli Köyü), Sanı Yaylası Mahallesi (Maruf Köyü), Şıhlar Mahallesi, Yolkaya Yaylası Mahallesi (Hıcıp Köyü)

Büyükosb Mahallesi posta kodu: 18260
Büyükosb Mahallesi Korgun ilçesine bağlıdır.