Karataş Mahallesi Posta Kodu

Karataş Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 18100. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çankırı Merkez Karataş Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Merkez Karataş Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Merkez Karataş Mahallesi posta kodu için yakında 84 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Alibey Mahallesi, Buğday Pazarı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Mahallesi, İncili Çeşme Mahallesi, Karataş Mahallesi, Karatekin Mahallesi, Kırkevler Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Tabakhane Mahallesi, Ahlat Mahallesi, Akçavakıf Mahallesi, Alıca Mahallesi, Aşağıçavuş Mahallesi, Aşağıpelitözü Mahallesi, Balıbağı Mahallesi, Ballıca Mahallesi (Aşağıyanlar Köyü), Başeğmez Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Beştut Mahallesi, Bozkır Mahallesi, Çağabey Mahallesi, Çatalelma Mahallesi, Çayırpınar Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Çiftlik Mahallesi (Çivi Köyü), Danabaş Mahallesi, Dede Mahallesi, Dede Mahallesi (Çivi Köyü), Değim Mahallesi, Dutağaç Mahallesi, Germece Mahallesi, Goncaoğlu Mahallesi (Altınlı Köyü), Gülburun Mahallesi (Karadayı Köyü), Haciömer Mahallesi (Ağzıbüyük Köyü), Handırı Mahallesi, Hasakça Mahallesi, Haydam Mahallesi (Alaçat Köyü), Hıdırlık Mahallesi, İçyenice Mahallesi, İnaç Mahallesi, İnandık Mahallesi, İncik Mahallesi, Kara Ciceli Mahallesi (Taytak Köyü), Karakışla Mahallesi (Süleymanlı Köyü), Karaşeyh Mahallesi, Kasımağa Mahallesi (Dede Köyü), Kılıçargı Altı Mahallesi (Aşağıyanlar Köyü), Köy İçi Mahallesi (Aşağıyanlar Köyü), Köy İçi Mahallesi (Çivi Köyü), Köy Merkezi Mahallesi (Doğantepe Köyü), Köyiçi Mahallesi (Karadayı Köyü), Kuzu Mahallesi, Küçüklü Mahallesi, Merkez Mahallesi (Ağzıbüyük Köyü), Merkez Mahallesi (Akören Köyü), Merkez Mahallesi (Alaçat Köyü), Merkez Mahallesi (Altınlı Köyü), Merkez Mahallesi (Ayan Köyü), Merkez Mahallesi (Taytak Köyü), Merkez Mahallesi (Ünür Köyü), Merzi Mahallesi, Mollamehmet Mahallesi (Ağzıbüyük Köyü), Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi (Tüney Köyü), Ovacık Mahallesi, Öz Mahallesi (Aşağıyanlar Köyü), Paşa Mahallesi, Pehlivanlı Mahallesi, Satıyüzü Mahallesi, Süleymanlı Mahallesi (Süleymanlı Köyü), Tepe Mahallesi (Ayan Köyü), Terme Mahallesi (Akören Köyü), Tuzlağan Mahallesi (Balıbağı Köyü), Tuzlu Mahallesi, Tüney Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi (Doğantepe Köyü), Yılanlı Mahallesi (Dede Köyü), Yukarıçavuş Mahallesi, Yukarıpelitözü Mahallesi, Zafer Mahallesi (Akören Köyü), Abdulhalik Renda Mahallesi, Aksu Mahallesi, Yeni Mahallesi

Karataş Mahallesi posta kodu: 18100
Karataş Mahallesi Merkez ilçesine bağlıdır.