Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) Posta Kodu

Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 18652. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Çankırı Şabanözü Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Şabanözü Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Şabanözü Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) posta kodu için yakında 33 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Bakırlı Mahallesi, Bulduk Mahallesi, Bulgurcu Mahallesi, Büyükyakalı Mahallesi, Çadır Mahallesi (Martköy Köyü), Çapar Mahallesi, Çaparkayı Mahallesi, Çerçi Mahallesi, Demirsahan Mahallesi (Ödek Köyü), Deprem Konutları Mahallesi (Kamışköy Köyü), Göldağı Mahallesi, Gündoğmuş Mahallesi, Kamışköy Mahallesi, Karahacı Mahallesi, Karakoçaş Mahallesi, Karamusa Mahallesi, Kayapınar Mahallesi (Çaparkayı Köyü), Kurtsivrisi Mahallesi (Özbek Köyü), Kutluşar Mahallesi, Küçükyakalı Mahallesi, Martköy Mahallesi, Oluklu Mahallesi (Çaparkayı Köyü), Ödek Mahallesi, Özbek Mahallesi, Sırıklı Mahallesi (Gündoğmuş Köyü), Cumhuriyet Mahallesi, Gümerdiğin Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Karaören Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniosb Mahallesi

Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) posta kodu: 18652
Çadır Mahallesi (Martköy Köyü) Şabanözü ilçesine bağlıdır.