Yeniköy Mahallesi Posta Kodu

Yeniköy Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 20480. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Denizli Babadağ Yeniköy Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Babadağ Yeniköy Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Babadağ Yeniköy Mahallesi posta kodu için yakında 12 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Ahıllı Mahallesi, Bekirler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demirli Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, İncilipınar Mahallesi, Kelleci Mahallesi, Kıranyer Mahallesi, Mollaahmet Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Yeniköy Mahallesi

Yeniköy Mahallesi posta kodu: 20480
Yeniköy Mahallesi Babadağ ilçesine bağlıdır.