Konak Mahallesi Posta Kodu

Konak Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 20770. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Denizli Baklan Konak Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Baklan Konak Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Baklan Konak Mahallesi posta kodu için yakında 14 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Balca Mahallesi, Beyelli Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Çataloba Mahallesi, Dağal Mahallesi, Gökpınar Mahallesi, Gürlük Mahallesi, Hadim Mahallesi, Hüsamettin Dede Mahallesi, İcikli Mahallesi, Kavaklar Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Konak Mahallesi, Şenyayla Mahallesi

Konak Mahallesi posta kodu: 20770
Konak Mahallesi Baklan ilçesine bağlıdır.