Diyarbakır Ergani Posta Kodu

Ergani Posta Kodu 21950, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy'e ulaşın.

Ergani Mahalleler / Köyler

Ergani
Adnan Menderes Mahallesi Ahmetli Mahallesi Akçakale Mahallesi Akçoban Mahallesi
Alitaşı Mahallesi Armutova Mahallesi Aşağıbitikçi Mahallesi Aşağıkuyulu Mahallesi
Azıklı Mahallesi Aziziye Mahallesi Bademli Mahallesi Bagür Mahallesi
Bahçekaşı Mahallesi Bereketli Mahallesi Boğazköy Mahallesi Boncuklu Mahallesi
Bozyer Mahallesi Caferan Mahallesi Canveren Mahallesi Coşkun Mahallesi
Cömert Mahallesi Çakartaş Mahallesi Çakırfakır Mahallesi Çayırdere Mahallesi
Çayköy Mahallesi Çimlihöyük Mahallesi Çukurdere Mahallesi Dağarası Mahallesi
Dallıdağ Mahallesi Değirmendere Mahallesi Demirli Mahallesi Dereboyu Mahallesi
Deringöze Mahallesi Develi Mahallesi Devletkuşu Mahallesi Dibektaş Mahallesi
Doğanköy Mahallesi Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Giraylar Mahallesi
Gökiçi Mahallesi Gözekaya Mahallesi Gözlü Mahallesi Gülerce Mahallesi
Güneştepe Mahallesi Güzelyurt Mahallesi Hançerli Mahallesi Hendekköy Mahallesi
İncehıdır Mahallesi İstasyon Mahallesi Karaburçak Mahallesi Karpuzlu Mahallesi
Karşıbağlar Mahallesi Kavaklı Mahallesi Kavurmaküpü Mahallesi Kayan Mahallesi
Kemaliye Mahallesi Kemertaş Mahallesi Kesentaş Mahallesi Kıralan Mahallesi
Kocaali Mahallesi Kortaş Mahallesi Koyunalan Mahallesi Kömürtaş Mahallesi
Kumçi Mahallesi Morkoyun Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Olgun Mahallesi
Ortaağaç Mahallesi Ortayazı Mahallesi Otluca Mahallesi Özbilek Mahallesi
Pınarkaya Mahallesi Sabırlı Mahallesi Salihli Mahallesi Sallar Mahallesi
Sallıca Mahallesi Sanayi Mahallesi Saray Mahallesi Savaş Mahallesi
Selmanköy Mahallesi Sesverenpınar Mahallesi Sökündüzü Mahallesi Şirinevler Mahallesi
Şölen Mahallesi Tevekli Mahallesi Usluca Mahallesi Üçkardeş Mahallesi
Üzümlü Mahallesi Yakacık Mahallesi Yamaçlar Mahallesi Yapraklı Mahallesi
Yayvantepe Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yeşilköy Mahallesi Yolbulan Mahallesi
Yolköprü Mahallesi Yoncalı Mahallesi Yukarıbitikçi Mahallesi Yukarıkarpuzlu Mahallesi
Yukarıkuyulu Mahallesi Ziyaret Mahallesi    

Ergani Posta Kodu

Ergani posta kodu sorgusu için belirtilen değer 21950. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Diyarbakır Ergani posta kodları araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır. Diyarbakır Ergani ilçesine ait 102 adet mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Adnan Menderes Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Akçakale Mahallesi, Akçoban Mahallesi, Alitaşı Mahallesi, Armutova Mahallesi, Aşağıbitikçi Mahallesi, Aşağıkuyulu Mahallesi, Azıklı Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Bademli Mahallesi, Bagür Mahallesi, Bahçekaşı Mahallesi, Bereketli Mahallesi, Boğazköy Mahallesi, Boncuklu Mahallesi, Bozyer Mahallesi, Caferan Mahallesi, Canveren Mahallesi, Coşkun Mahallesi, Cömert Mahallesi, Çakartaş Mahallesi, Çakırfakır Mahallesi, Çayırdere Mahallesi, Çayköy Mahallesi, Çimlihöyük Mahallesi, Çukurdere Mahallesi, Dağarası Mahallesi, Dallıdağ Mahallesi, Değirmendere Mahallesi, Demirli Mahallesi, Dereboyu Mahallesi, Deringöze Mahallesi, Develi Mahallesi, Devletkuşu Mahallesi, Dibektaş Mahallesi, Doğanköy Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Giraylar Mahallesi, Gökiçi Mahallesi, Gözekaya Mahallesi, Gözlü Mahallesi, Gülerce Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hançerli Mahallesi, Hendekköy Mahallesi, İncehıdır Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karaburçak Mahallesi, Karpuzlu Mahallesi, Karşıbağlar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kavurmaküpü Mahallesi, Kayan Mahallesi, Kemaliye Mahallesi, Kemertaş Mahallesi, Kesentaş Mahallesi, Kıralan Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Kortaş Mahallesi, Koyunalan Mahallesi, Kömürtaş Mahallesi, Kumçi Mahallesi, Morkoyun Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Olgun Mahallesi, Ortaağaç Mahallesi, Ortayazı Mahallesi, Otluca Mahallesi, Özbilek Mahallesi, Pınarkaya Mahallesi, Sabırlı Mahallesi, Salihli Mahallesi, Sallar Mahallesi, Sallıca Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Saray Mahallesi, Savaş Mahallesi, Selmanköy Mahallesi, Sesverenpınar Mahallesi, Sökündüzü Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Şölen Mahallesi, Tevekli Mahallesi, Usluca Mahallesi, Üçkardeş Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yamaçlar Mahallesi, Yapraklı Mahallesi, Yayvantepe Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yolbulan Mahallesi, Yolköprü Mahallesi, Yoncalı Mahallesi, Yukarıbitikçi Mahallesi, Yukarıkarpuzlu Mahallesi, Yukarıkuyulu Mahallesi, Ziyaret Mahallesi