Yolboyu Pirinçlik Mahallesi Posta Kodu

Yolboyu Pirinçlik Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 21070. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Diyarbakır Kayapınar Yolboyu Pirinçlik Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kayapınar Yolboyu Pirinçlik Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kayapınar Yolboyu Pirinçlik Mahallesi posta kodu için yakında 34 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Avcısuyu Mahallesi, Barış Mahallesi, Baykara Mahallesi, Beneklitaş Mahallesi, Cankatran Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Cücük Mahallesi, Çölgüzeli Mahallesi, Diclekent Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fırat Mahallesi, Gözalan Mahallesi, Gözegöl Mahallesi, Güleçoba Mahallesi, Harmanardı Mahallesi, Hatipoğlu Mahallesi, Huzurevleri Mahallesi, Kaldırım Mahallesi, Karayakup Mahallesi, Keklik Mahallesi, Kırkpınar Mahallesi, Medya Mahallesi, Mezopotamya Mahallesi, Petek Mahallesi, Peyas Mahallesi, Sağkulak Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Taban Mahallesi, Talaytepe Mahallesi, Tişo Mahallesi, Tosunlu Mahallesi, Uyandık Mahallesi, Yeniözerli Mahallesi, Yolboyu Pirinçlik Mahallesi

Yolboyu Pirinçlik Mahallesi posta kodu: 21070
Yolboyu Pirinçlik Mahallesi Kayapınar ilçesine bağlıdır.