Seyrantepe Sanayi Mahallesi Posta Kodu

Seyrantepe Sanayi Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 21100. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Diyarbakır Yenişehir Seyrantepe Sanayi Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Yenişehir Seyrantepe Sanayi Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Yenişehir Seyrantepe Sanayi Mahallesi posta kodu için yakında 41 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Aziziye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Gürdoğan Mahallesi, Alpu Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Çimenler Mahallesi, Dokuzçeltik Mahallesi, Dökmetaş Mahallesi, Dönümlü Mahallesi, Elidolu Mahallesi, Eser Mahallesi, Güvendere Mahallesi, Güvercinlik Mahallesi, Güzelköy Mahallesi, İlbaş Mahallesi, Kesikağaç Mahallesi, Sancar Mahallesi, Şehitlik Mahallesi, Tanışık Mahallesi, Üçkuyu Mahallesi, Yolaltı Mahallesi, Yüksek Mahallesi, Al Mahallesi, Alangör Mahallesi, Başil Mahallesi, Bozek Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Dicle Mahallesi, Dikentepe Mahallesi, Ekinciler Mahallesi, Fabrika Mahallesi, Ferit Köşk Mahallesi, Geyiktepe Mahallesi, Hantepe Mahallesi, Kooperatifler Mahallesi, Sarıyatak Mahallesi, Seyrantepe Sanayi Mahallesi, Sivritepe Mahallesi, Yaytaş Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yukarı Nasırlar Mahallesi

Seyrantepe Sanayi Mahallesi posta kodu: 21100
Seyrantepe Sanayi Mahallesi Yenişehir ilçesine bağlıdır.