Umurbey Mahallesi Posta Kodu

Umurbey Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 22750. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Edirne Enez Umurbey Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Enez Umurbey Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Enez Umurbey Mahallesi posta kodu için yakında 22 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Çataltepe Mahallesi, Gaziömerbey Mahallesi, Yeni Mahallesi, Abdurrahim Mahallesi, Büyükevren Mahallesi, Çandır Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Çeribaşı Mahallesi, Gülçavuş Mahallesi, Hasköy Mahallesi, Hisarlı Mahallesi, Işıklı Mahallesi, Karaincirli Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Küçükevren Mahallesi, Sultaniçe Mahallesi, Sütçüler Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Vakıf Mahallesi, Yazır Mahallesi, Yenice Mahallesi

Umurbey Mahallesi posta kodu: 22750
Umurbey Mahallesi Enez ilçesine bağlıdır.