Süleymandanişment Mahallesi Posta Kodu

Süleymandanişment Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 22970. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Edirne Lalapaşa Süleymandanişment Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Lalapaşa Süleymandanişment Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Lalapaşa Süleymandanişment Mahallesi posta kodu için yakında 28 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Merkez Mahallesi, Büyünlü Mahallesi, Çallıdere Mahallesi, Çatma Mahallesi, Çömlek Mahallesi, Çömlekakpınar Mahallesi, Demirköy Mahallesi, Doğanköy Mahallesi, Dombay Mahallesi, Hacıdanişment Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hamzabeyli Mahallesi, Hanlıyenice Mahallesi, Hüseyinpınar Mahallesi, Kalkansöğüt Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Küçünlü Mahallesi, Ortakçı Mahallesi, Ömeroba Mahallesi, Saksağan Mahallesi, Sarıdanişment Mahallesi, Sinanköy Mahallesi, Süleymandanişment Mahallesi, Taşlımüsellim Mahallesi, Tuğlalık Mahallesi, Uzunbayır Mahallesi, Vaysal Mahallesi, Yünlüce Mahallesi

Süleymandanişment Mahallesi posta kodu: 22970
Süleymandanişment Mahallesi Lalapaşa ilçesine bağlıdır.