Laleli Mahallesi Posta Kodu

Laleli Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 25930. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Erzurum Pazaryolu Laleli Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Pazaryolu Laleli Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Pazaryolu Laleli Mahallesi posta kodu için yakında 44 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
21 Haziran Mahallesi, Akbulut Mahallesi, Alıçlı Mahallesi, Ambaralan Mahallesi, Ayçukuru Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Burçaklı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Cennetpınarı Mahallesi, Cevizlidere Mahallesi, Çatakbahçe Mahallesi, Çaydere Mahallesi, Çiftepınar Mahallesi, Deliktaş Mahallesi, Demirgöze Mahallesi, Dikmetaş Mahallesi, Esenyurt Mahallesi, Gölyanı Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gülçimen Mahallesi, Güneysu Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Karakoç Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kılıççı Mahallesi, Konakyeri Mahallesi, Korkutköy Mahallesi, Kozlu Mahallesi, Köşeyolu Mahallesi, Kumaşkaya Mahallesi, Kuymaklı Mahallesi, Kümbettepe Mahallesi, Laleli Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşebaşı Mahallesi, Pamukludağ Mahallesi, Sadaka Mahallesi, Sergenkaya Mahallesi, Süleymanbağı Mahallesi, Şehitlik Mahallesi, Yaylalı Mahallesi, Yaylaözü Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yiğitbaşı Mahallesi

Laleli Mahallesi posta kodu: 25930
Laleli Mahallesi Pazaryolu ilçesine bağlıdır.