Karşıyaka Mahallesi Posta Kodu

Karşıyaka Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 28710. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Giresun Çamoluk Karşıyaka Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çamoluk Karşıyaka Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çamoluk Karşıyaka Mahallesi posta kodu için yakında 41 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Karşıyaka Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Akyapı Mahallesi, Alızsız Mahallesi (Hacıören Köyü), Bayır Mahallesi, Çakılkaya Mahallesi, Daldibi Mahallesi, Dulundas Mahallesi, Eğnir Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gücer Mahallesi, Gürçalı Mahallesi, Hacıahmetoğlu Mahallesi, Hotar Mahallesi (Pınarlı Köyü), Hürriyet Mahallesi, Hüseyin Ağa Deresi Mahallesi (Kılıçtutan Köyü), Kadil Mahallesi (Kılıçtutan Köyü), Kaledere Mahallesi, Karabayır Mahallesi (Kılıçtutan Köyü), Karadikmen Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Kaynar Mahallesi, Koçak Mahallesi, Köroğlu Mahallesi, Kurukol Mahallesi, Kutluca Mahallesi, Merkez Mahallesi (Hacıören Köyü), Merkez Mahallesi (Kılıçtutan Köyü), Merkez Mahallesi (Pınarlı Köyü), Okçaören Mahallesi, Ozan Mahallesi, Pazar Mahallesi (Yenice Köyü), Pınarbaşı Mahallesi (Yenice Köyü), Sarpkaya Mahallesi, Taşcılar Mahallesi, Taşdemir Mahallesi, Usluca Mahallesi, Yazılar Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yusufeli Mahallesi, Yuvacık Mahallesi

Karşıyaka Mahallesi posta kodu: 28710
Karşıyaka Mahallesi Çamoluk ilçesine bağlıdır.