Tahtaköprü Mahallesi Posta Kodu

Tahtaköprü Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 31060. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Hatay Antakya Tahtaköprü Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Antakya Tahtaköprü Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Antakya Tahtaköprü Mahallesi posta kodu için yakında 95 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Altınçay Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Emek Mahallesi, Esenlik Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gazi Mahallesi, Açıkdere Mahallesi, Akcurun Mahallesi, Akçaova Mahallesi, Akhisar Mahallesi, Alaattin Mahallesi, Alahan Mahallesi, Alazı Mahallesi, Anayazı Mahallesi, Apaydın Mahallesi, Arpahan Mahallesi, Aşağıoba Mahallesi, Avsuyu Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Biniciler Mahallesi, Bitiren Mahallesi, Bohşin Mahallesi, Bozhöyük Mahallesi, Büyükdalyan Mahallesi, Demirköprü Mahallesi, Derince Mahallesi, Dikmece Mahallesi, Doğanköy Mahallesi, Dutdibi Mahallesi, Gökçegöz Mahallesi, Gülderen Mahallesi, Günyazı Mahallesi, Güzelburç Mahallesi, Habib-İ Neccar Mahallesi, Hacı Ömer Alpagot Mahallesi, Haraparası Mahallesi, Hasanlı Mahallesi, İplik Pazarı Mahallesi, Kantara Mahallesi, Karaali Bölüğü Mahallesi, Karaali Mahallesi, Kardeşler Mahallesi, Karlısu Mahallesi, Kisecik Mahallesi, Kocaabdi Mahallesi, Kuruyer Mahallesi, Küçükdalyan Mahallesi, Madenboyu Mahallesi, Mansurlu Mahallesi, Maraşboğazı Mahallesi, Maşuklu Mahallesi, Melekli Mahallesi, Meydan Mahallesi, Narlıca Mahallesi, Oğlakören Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Ovakent Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Saçaklı Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Serinyol Mahallesi, Sofular Mahallesi, Suvatlı Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Şeyhali Mahallesi, Şirince Mahallesi, Tahtaköprü Mahallesi, Tanışma Mahallesi, Ulucamii Mahallesi, Uzunaliç Mahallesi, Üçgedik Mahallesi, Üzümdalı Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yeni Camii Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Zülüflühan Mahallesi, Akasya Mahallesi, Akevler Mahallesi, Aksaray Mahallesi, Cebrail Mahallesi, Ekinci Mahallesi, General Şükrü Kanatlı Mahallesi, Kuzeytepe Mahallesi, Odabaşı Mahallesi, Saraykent Mahallesi, Ürgen Paşa Mahallesi, Bağrıyanık Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazi Paşa Mahallesi, Güllü Bahçe Mahallesi, Havuzlar Mahallesi, Kışla Saray Mahallesi, Kuyulu Mahallesi, Zenginler Mahallesi

Tahtaköprü Mahallesi posta kodu: 31060
Tahtaköprü Mahallesi Antakya ilçesine bağlıdır.