Üzengili Mahallesi Posta Kodu

Üzengili Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 31160. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Hatay Defne Üzengili Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Defne Üzengili Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Defne Üzengili Mahallesi posta kodu için yakında 37 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akdeniz Mahallesi, Aknehir Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Aşağıokçular Mahallesi, Bahçeköy Mahallesi, Balıklıdere Mahallesi, Ballıöz Mahallesi, Bostancık Mahallesi, Büyükçat Mahallesi, Çardaklı Mahallesi, Çekmece Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Çökek Mahallesi, Değirmenyolu Mahallesi, Döver Mahallesi, Dursunlu Mahallesi, Elektrik Mahallesi, Gümüşgöze Mahallesi, Güneysöğüt Mahallesi, Hancağız Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Hüseyinli Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Koçören Mahallesi, Meydancık Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Özbek Mahallesi, Samankaya Mahallesi, Sinanlı Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Sümerler Mahallesi, Tavla Mahallesi, Toygarlı Mahallesi, Turunçlu Mahallesi, Üzengili Mahallesi, Yeniçağ Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi

Üzengili Mahallesi posta kodu: 31160
Üzengili Mahallesi Defne ilçesine bağlıdır.