Kürtül Mahallesi Posta Kodu

Kürtül Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 31900. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Hatay Payas Kürtül Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Payas Kürtül Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Payas Kürtül Mahallesi posta kodu için yakında 13 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumhuriyet Mahallesi, Çağlalık Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karacami Mahallesi, Karbeyaz Mahallesi, Karşı Mahallesi, Karşıosb Mahallesi, Kozludere Mahallesi, Kürtül Mahallesi, Sincan Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi

Kürtül Mahallesi posta kodu: 31900
Kürtül Mahallesi Payas ilçesine bağlıdır.