Huzurlu Mahallesi Posta Kodu

Huzurlu Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 31800. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Hatay Samandağ Huzurlu Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Samandağ Huzurlu Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Samandağ Huzurlu Mahallesi posta kodu için yakında 42 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Ataköy Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Batıayaz Mahallesi, Büyükoba Mahallesi, Cemal Gürsel Mahallesi, Ceylandere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıyayla Mahallesi, Çanakoluk Mahallesi, Çiğdede Mahallesi, Çöğürlü Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Değirmenbaşı Mahallesi, Deniz Mahallesi, Eriklikuyu Mahallesi, Fidanlı Mahallesi, General Şükrü Kanadlı Mahallesi, Gözene Mahallesi, Hıdırbey Mahallesi, Huzurlu Mahallesi, Kapısuyu Mahallesi, Karaçay Mahallesi, Koyunoğlu Mahallesi, Kurtderesi Mahallesi, Kuşalanı Mahallesi, Mağaracık Mahallesi, Meydan Mahallesi, Mızraklı Mahallesi, Seldiren Mahallesi, Sutaşı Mahallesi, Tekebaşı Mahallesi, Tomruksuyu Mahallesi, Uzunbağ Mahallesi, Vakıflı Mahallesi, Yaylıca Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilada Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyazı Mahallesi, Yoğunoluk Mahallesi

Huzurlu Mahallesi posta kodu: 31800
Huzurlu Mahallesi Samandağ ilçesine bağlıdır.