Isparta Aksu Posta Kodu

Aksu Posta Kodu 32512, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy'e ulaşın.

Aksu Posta Kodu

Aksu posta kodu sorgusu için belirtilen değer 32512. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Isparta Aksu posta kodları araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır. Isparta Aksu ilçesine ait 24 adet mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akçaşar Mahallesi, Bahçeli Mahallesi, Çay Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Orta Mahallesi, Pazarcık Mahallesi, Tepe Mahallesi, Eldere Mahallesi, Elecik Mahallesi, İmamlar Mahallesi (Yakaafşar Köyü), Karacahisar Mahallesi, Karağı Mahallesi, Katip Mahallesi, Koçular Mahallesi, Kösre Mahallesi, Mantaklar Mahallesi (Yakaafşar Köyü), Sofular Mahallesi, Terziler Mahallesi, Yaka Mahallesi, Yılanlı Mahallesi, Yukarı Mahallesi (Yakaafşar Köyü), Yukarıyaylabel Mahallesi