Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) Posta Kodu

Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 32902. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Isparta Gelendost Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Gelendost Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Gelendost Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) posta kodu için yakında 36 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
17 Eylül Mahallesi, Aşağı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Haydarpaşa Mahallesi, Hüseyin Avni Paşa Mahallesi, Kırevler Mahallesi, Muharrem Mahallesi, Orta Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Yeni Mahallesi, Afşar Mahallesi, Akdağ Mahallesi, Aşağı Mahallesi (Bağıllı Köyü), Aşağı Mahallesi (Yenice Köyü), Bahçeli Evler Mahallesi (Yaka Köyü), Balcı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi (Yaka Köyü), Çaltı Mahallesi, Çay Mahallesi (Yaka Köyü), Esinyurt Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hanönü Mahallesi (Yeşilköy Köyü), Keçili Mahallesi, Kemer Mahallesi (Yenice Köyü), Kızdaşı Mahallesi (Yenice Köyü), Köke Mahallesi, Madenli Mahallesi, Orta Mahallesi (Yaka Köyü), Şehitler Mahallesi (Bağıllı Köyü), Yakadibi Mahallesi (Yenice Köyü), Yeni Mahallesi (Bağıllı Köyü), Yeni Mahallesi (Yaka Köyü), Yeşilköy Mahallesi, Yukarı Mahallesi (Bağıllı Köyü), Yukarı Mahallesi (Yaka Köyü), Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü)

Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) posta kodu: 32902
Yukarı Mahallesi (Yenice Köyü) Gelendost ilçesine bağlıdır.