Isparta Keçiborlu Posta Kodu

Keçiborlu Posta Kodu 32702, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy'e ulaşın.

Keçiborlu Posta Kodu

Keçiborlu posta kodu sorgusu için belirtilen değer 32702. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Isparta Keçiborlu posta kodları araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır. Isparta Keçiborlu ilçesine ait 36 adet mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Aşağı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Hacı Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, Kaya Mahallesi, Kükürt Mahallesi, Orta Mahallesi, Orta Mahallesi (Kılıç Köyü), Tuzla Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yenice Mahallesi (Kılıç Köyü), Yukarı Mahallesi, Yukarı Mahallesi (Kılıç Köyü), Ardıçlı Mahallesi, Camii Kebir Mahallesi (Aydoğmuş Köyü), Cumhuriyet Mahallesi (İncesu Köyü), Cumhuriyet Mahallesi (Senir Köyü), Çukurören Mahallesi, Gülköy Mahallesi, Gültepe Mahallesi (Aydoğmuş Köyü), Hürriyet Mahallesi (İncesu Köyü), İstiklal Mahallesi (İncesu Köyü), Kaplanlı Mahallesi, Kavak Mahallesi, Kozluca Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi (Aydoğmuş Köyü), Kuşçular Mahallesi (Senir Köyü), Kuyucak Mahallesi, Orta Mahallesi (Senir Köyü), Özbahçe Mahallesi, Saracık Mahallesi, Tepecik Mahallesi (Senir Köyü), Toki Mahallesi, Yeni Mahallesi (Senir Köyü), Yenitepe Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi