Serenler Mahallesi Posta Kodu

Serenler Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 32650. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Isparta Uluborlu Serenler Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Uluborlu Serenler Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Uluborlu Serenler Mahallesi posta kodu için yakında 15 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Dere Mahallesi, İleydağı Mahallesi, İnhisar Mahallesi, Küçükkabaca Mahallesi, Güreşyeri Mahallesi, Hamideli Mahallesi, Kabaağaç Mahallesi, Kösehasan Mahallesi, Namazgah Mahallesi, Pazar Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, Serenler Mahallesi, Taşköprü Mahallesi, Topraklık Mahallesi, Zincirli Mahallesi

Serenler Mahallesi posta kodu: 32650
Serenler Mahallesi Uluborlu ilçesine bağlıdır.