Karaburun Mahallesi Posta Kodu

Karaburun Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34277. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Arnavutköy Karaburun Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Arnavutköy Karaburun Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Arnavutköy Karaburun Mahallesi posta kodu için yakında 38 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Anadolu Mahallesi, Arnavutköy Merkez Mahallesi, İmrahor Mahallesi, İslambey Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Baklalı Mahallesi, Balaban Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Dursunköy Mahallesi, Durusu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hacımaşlı Mahallesi, Karaburun Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi, Tayakadın Mahallesi, Terkos Mahallesi, Yassıören Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Boğazköy İstiklal Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Bolluca Mahallesi, Hicret Mahallesi, Mavigöl Mahallesi, Deliklikaya Mahallesi, Hadımköy Mahallesi, Hastane Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Yeşilbayır Mahallesi, Haraççı Mahallesi, Karlıbayır Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Taşoluk Mahallesi

Karaburun Mahallesi posta kodu: 34277
Karaburun Mahallesi Arnavutköy ilçesine bağlıdır.