Kayışdağı Mahallesi Posta Kodu

Kayışdağı Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34755. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Ataşehir Kayışdağı Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Ataşehir Kayışdağı Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Ataşehir Kayışdağı Mahallesi posta kodu için yakında 17 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Atatürk Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Aşıkveysel Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Yenisahra Mahallesi

Kayışdağı Mahallesi posta kodu: 34755
Kayışdağı Mahallesi Ataşehir ilçesine bağlıdır.