Mimar Sinan Mahallesi Posta Kodu

Mimar Sinan Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34779. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Ataşehir Mimar Sinan Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Ataşehir Mimar Sinan Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Ataşehir Mimar Sinan Mahallesi posta kodu için yakında 17 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Atatürk Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Aşıkveysel Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Yenisahra Mahallesi

Mimar Sinan Mahallesi posta kodu: 34779
Mimar Sinan Mahallesi Ataşehir ilçesine bağlıdır.