Ambarlı Mahallesi Posta Kodu

Ambarlı Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34315. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Avcılar Ambarlı Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Avcılar Ambarlı Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Avcılar Ambarlı Mahallesi posta kodu için yakında 10 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Ambarlı Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi

Ambarlı Mahallesi posta kodu: 34315
Ambarlı Mahallesi Avcılar ilçesine bağlıdır.