Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Posta Kodu

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34158. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Ataköy 1. Kısım Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Kısım Mahallesi, Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilköy Sb Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi posta kodu: 34158
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Bakırköy ilçesine bağlıdır.