Dizdariye Mahallesi Posta Kodu

Dizdariye Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34500. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi posta kodu için yakında 24 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
19 Mayıs Mahallesi, Alkent 2000 Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Dizdariye Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Pınartepe Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Kamiloba Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Ekinoba Mahallesi, Mimar Sinan Merkez Mahallesi, Mimaroba Mahallesi, Murat Çesme Mahallesi, Sinanoba Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Türkoba Mahallesi, Ulus Mahallesi

Dizdariye Mahallesi posta kodu: 34500
Dizdariye Mahallesi Büyükçekmece ilçesine bağlıdır.