Hüseyinli Mahallesi Posta Kodu

Hüseyinli Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34799. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi posta kodu için yakında 21 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Alemdağ Mahallesi, Çatalmeşe Mahallesi, Ekşioğlu Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Hüseyinli Mahallesi, Koçullu Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Güngören Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Taşdelen Mahallesi

Hüseyinli Mahallesi posta kodu: 34799
Hüseyinli Mahallesi Çekmeköy ilçesine bağlıdır.