Havaalanı Mahallesi Posta Kodu

Havaalanı Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34230. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Esenler Havaalanı Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Esenler Havaalanı Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Esenler Havaalanı Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Birlik Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kemer Mahallesi, Çifte Havuzlar Mahallesi, Davutpaşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nine Hatun Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Fatih Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Menderes Mahallesi, Tuna Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi

Havaalanı Mahallesi posta kodu: 34230
Havaalanı Mahallesi Esenler ilçesine bağlıdır.