Karadolap Mahallesi Posta Kodu

Karadolap Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34065. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Eyüpsultan Karadolap Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Eyüpsultan Karadolap Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Eyüpsultan Karadolap Mahallesi posta kodu için yakında 28 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Alibeyköy Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Defterdar Mahallesi, İslambey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Odayeri Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Topçular Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi

Karadolap Mahallesi posta kodu: 34065
Karadolap Mahallesi Eyüpsultan ilçesine bağlıdır.