Yenialle Mahallesi Posta Kodu

Yenialle Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34250. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Gaziosmanpaşa Yenialle Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Gaziosmanpaşa Yenialle Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Gaziosmanpaşa Yenialle Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Bağlarbaşı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sarıgöl Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Yenialle Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Karayolları Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Pazariçi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldıztabya Mahallesi

Yenialle Mahallesi posta kodu: 34250
Yenialle Mahallesi Gaziosmanpaşa ilçesine bağlıdır.