Dumlupınar Mahallesi Posta Kodu

Dumlupınar Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34720. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Kadıköy Dumlupınar Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kadıköy Dumlupınar Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kadıköy Dumlupınar Mahallesi posta kodu için yakında 21 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi

Dumlupınar Mahallesi posta kodu: 34720
Dumlupınar Mahallesi Kadıköy ilçesine bağlıdır.