Gürsel Mahallesi Posta Kodu

Gürsel Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34400. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Kağıthane Gürsel Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kağıthane Gürsel Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kağıthane Gürsel Mahallesi posta kodu için yakında 19 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Çağlayan Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahya Kemal Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, Emniyet Evleri Mahallesi, Sultan Selim Mahallesi, Şirintepe Mahallesi

Gürsel Mahallesi posta kodu: 34400
Gürsel Mahallesi Kağıthane ilçesine bağlıdır.