Karlıktepe Mahallesi Posta Kodu

Karlıktepe Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34870. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Kartal Karlıktepe Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kartal Karlıktepe Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kartal Karlıktepe Mahallesi posta kodu için yakında 20 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Atalar Mahallesi, Petrol İş Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Orta Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yunus Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi

Karlıktepe Mahallesi posta kodu: 34870
Karlıktepe Mahallesi Kartal ilçesine bağlıdır.