Fatih Mahallesi Posta Kodu

Fatih Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 34885. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İstanbul Sancaktepe Fatih Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Sancaktepe Fatih Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Sancaktepe Fatih Mahallesi posta kodu için yakında 19 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akpınar Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Abdurrahmangazi Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Hilal Mahallesi, Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi

Fatih Mahallesi posta kodu: 34885
Fatih Mahallesi Sancaktepe ilçesine bağlıdır.