Atatürk Mahallesi Posta Kodu

Atatürk Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 35680. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İzmir Foça Atatürk Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Foça Atatürk Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Foça Atatürk Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Hacıveli Mahallesi, Kazım Dirik Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Ilıpınar Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kemal Atatürk Mahallesi, Koca Mehmetler Mahallesi, Kozbeyli Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Yenibağarası Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi

Atatürk Mahallesi posta kodu: 35680
Atatürk Mahallesi Foça ilçesine bağlıdır.