Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) Posta Kodu

Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) posta kodu sorgusu için belirtilen değer 79502. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kilis Elbeyli Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Elbeyli Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Elbeyli Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) posta kodu için yakında 50 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Ağyüz Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Yalçın Nane Mahallesi, Akçağıl Mahallesi, Alahan Mahallesi, Aşağıbeylerbeyi Mahallesi, Aynafar Mahallesi (Yağızköy Köyü), Beşiriye Mahallesi, Buldum Mahallesi (Geçerli Köyü), Ciris Mahallesi (Taşlıbakar Köyü), Çangallı Mahallesi, Çardak Mahallesi (Akçağıl Köyü), Çıldıroba Mahallesi, Çiftlik Mahallesi (Akçağıl Köyü), Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü), Erikliyayla Mahallesi, Geçerli Mahallesi, Göktepe Mahallesi (Geçerli Köyü), Günece Mahallesi, Güvendik Mahallesi, Hacı Şakir Çiftliği Mahallesi (Aşağıbeylerbeyi Köyü), Havuzluçam Mahallesi, İkizkaya Mahallesi (Kalbursait Köyü), Kalbursait Mahallesi, Kaplanlar Mahallesi (Havuzluçam Köyü), Karacurun Mahallesi, Karaçağıl Mahallesi, Kesmelik Mahallesi (Akçağıl Köyü), Kılcan Mahallesi, Kumsurun Mahallesi (Geçerli Köyü), Küçükbıykır Mahallesi (Çıldıroba Köyü), Mahliören Mahallesi (Turanlı Köyü), Mercanlı Mahallesi, Özkanlar Mahallesi (Yağızköy Köyü), Sağlıcak Mahallesi, Salhan Mahallesi (Alahan Köyü), Sekizler Mahallesi (Güvendik Köyü), Selmincik Mahallesi, Solak Mahallesi (Erikliyayla Köyü), Taşlıbakar Mahallesi, Tilkip Mahallesi (Karaçağıl Köyü), Turanlı Mahallesi, Uğurlar Mahallesi, Uzunali Mahallesi (Alahan Köyü), Yağızköy Mahallesi, Yazılıbahar Mahallesi (Havuzluçam Köyü), Yenideğirmen Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi (Akçağıl Köyü), Yılanlı Mahallesi (Kalbursait Köyü)

Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) posta kodu: 79502
Delhemi Mahallesi (Yağızköy Köyü) Elbeyli ilçesine bağlıdır.