Sofuhalil Mahallesi Posta Kodu

Sofuhalil Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39202. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli Babaeski Sofuhalil Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Babaeski Sofuhalil Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Babaeski Sofuhalil Mahallesi posta kodu için yakında 53 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Gülbahçe Mahallesi (Alpullu Köyü), Şeker Mahallesi (Alpullu Köyü), Yeni Mahallesi (Alpullu Köyü), Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dindoğru Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazikemal Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Ağayeri Mahallesi, Atatürk Mahallesi (Sinanlı Köyü), Birlik Mahallesi (Karahalil Köyü), Cumhuriyet Mahallesi (Sinanlı Köyü), Çavuşköy Mahallesi, Çengerli Mahallesi, Çiğdemli Mahallesi, Demirkapı Mahallesi (Karahalil Köyü), Düğüncülü Mahallesi, Erikleryurdu Mahallesi, Ertuğrulköy Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi (Karahalil Köyü), Halilpaşa Mahallesi (Karahalil Köyü), Hatip Mahallesi (Büyükmandıra Köyü), Hazinedar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi (Büyükmandıra Köyü), Kadıköy Mahallesi, Karabayır Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Karamesutlu Mahallesi, Katranca Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi (Karahalil Köyü), Kuleli Mahallesi, Kumrular Mahallesi, Kuzuçardağı Mahallesi, Minnetler Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Müsellim Mahallesi, Nacak Mahallesi, Nadırlı Mahallesi, Oruçlu Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Pancarköy Mahallesi, Paşa Mahallesi (Büyükmandıra Köyü), Sofuhalil Mahallesi, Şamdani Mahallesi (Büyükmandıra Köyü), Taşağıl Bucak Merkezi Mahallesi, Taşköprü Mahallesi, Terzili Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi

Sofuhalil Mahallesi posta kodu: 39202
Sofuhalil Mahallesi Babaeski ilçesine bağlıdır.