Avcılar Mahallesi Posta Kodu

Avcılar Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39650. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli Demirköy Avcılar Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Demirköy Avcılar Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Demirköy Avcılar Mahallesi posta kodu için yakında 24 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Hamdibey Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Yeni Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Beğendik Mahallesi, Deniz Mahallesi (İğneada Köyü), Fener Sitesi Mahallesi (Limanköy Köyü), Koru Sitesi Mahallesi (Limanköy Köyü), Limanköy Mahallesi, Palivor Çiftliği Mahallesi (Avcılar Köyü), Sislioba Mahallesi, Yeni Mahallesi (İğneada Köyü), Armutveren Mahallesi, Balaban Mahallesi, Boztaş Mahallesi, Gökyaka Mahallesi, Hamdibey Mahallesi, İncesırt Mahallesi, Karacadağ Mahallesi, Karanlık Mahallesi (İncesırt Köyü), Sarpdere Mahallesi, Sivriler Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, Yiğitbaşı Mahallesi

Avcılar Mahallesi posta kodu: 39650
Avcılar Mahallesi Demirköy ilçesine bağlıdır.