Tastepe Mahallesi Posta Kodu

Tastepe Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39702. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli Kofçaz Tastepe Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Kofçaz Tastepe Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Kofçaz Tastepe Mahallesi posta kodu için yakında 18 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Yeni Mahallesi, Yeşillik Mahallesi, Ahlatlı Mahallesi, Ahmetler Mahallesi, Aşağıkanara Mahallesi, Beyci Mahallesi, Devletliağaç Mahallesi, Elmacık Mahallesi, Karaabalar Mahallesi, Kocatarla Mahallesi, Kocayazı Mahallesi, Kula Mahallesi, Malkoçlar Mahallesi, Tastepe Mahallesi, Tatlıpınar Mahallesi, Terzidere Mahallesi, Topçular Mahallesi, Yukarıkanara Mahallesi

Tastepe Mahallesi posta kodu: 39702
Tastepe Mahallesi Kofçaz ilçesine bağlıdır.