Yenitaşlı Mahallesi Posta Kodu

Yenitaşlı Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39752. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli Lüleburgaz Yenitaşlı Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Lüleburgaz Yenitaşlı Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Lüleburgaz Yenitaşlı Mahallesi posta kodu için yakında 67 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Dere Mahallesi (Ahmetbey Köyü), Gündoğu Mahallesi (Ahmetbey Köyü), Karşıyaka Mahallesi (Ahmetbey Köyü), Fatih Mahallesi (Büyükkarıştıran Köyü), Yeni Mahallesi (Büyükkarıştıran Köyü), Yıldırım Mahallesi (Büyükkarıştıran Köyü), Fatih Mahallesi (Evrensekiz Köyü), Gündoğu Mahallesi (Evrensekiz Köyü), Kırcaali Mahallesi (Evrensekiz Köyü), 8 Kasım Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dere Mahallesi, Durak Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Gündoğu Mahallesi, Güneş Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Özerler Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Siteler Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yılmaz Mahallesi, Zafer Mahallesi, Akçaköy Mahallesi, Alacaoğlu Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Ceylanköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi (Kırıkköy Köyü), Çengelli Mahallesi, Çeşmekolu Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Davutlu Mahallesi, Düğüncübaşı Mahallesi, Emirali Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Eskibedir Mahallesi, Eskitaşlı Mahallesi, Hamitabat Mahallesi, Hamzabey Mahallesi, Hürriyet Mahallesi (Kırıkköy Köyü), Hürriyet Mahallesi (Sakızköy Köyü), Karaağaç Mahallesi, Karamusul Mahallesi, Kayabeyli Mahallesi, Köydışı Mahallesi (Hamitabat Köyü), Küçükkarıştıran Mahallesi (Büyükkarıştıran Köyü), Merkez Mahallesi (Sakızköy Köyü), Müsellim Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Sarıcaali Mahallesi, Sarımsaklı Mahallesi, Seyitler Mahallesi, Tatarköy Mahallesi, Turgutbey Mahallesi, Umurca Mahallesi, Yenibedir Mahallesi, Yenitaşlı Mahallesi

Yenitaşlı Mahallesi posta kodu: 39752
Yenitaşlı Mahallesi Lüleburgaz ilçesine bağlıdır.