Yeşilova Mahallesi Posta Kodu

Yeşilova Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39640. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli Pehlivanköy Yeşilova Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Pehlivanköy Yeşilova Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Pehlivanköy Yeşilova Mahallesi posta kodu için yakında 11 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akarca Mahallesi, Doğanca Mahallesi, Hıdırca Mahallesi, İmampazarı Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi, Ergene Mahallesi, Kazımdirik Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi

Yeşilova Mahallesi posta kodu: 39640
Yeşilova Mahallesi Pehlivanköy ilçesine bağlıdır.