Balkaya Mahallesi Posta Kodu

Balkaya Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 39402. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırklareli Vize Balkaya Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Vize Balkaya Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Vize Balkaya Mahallesi posta kodu için yakında 39 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akıncılar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aksicim Mahallesi, Balkaya Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi (Çakıllı Köyü), Cumhuriyet Mahallesi (Kıyıköy Köyü), Çavuşköy Mahallesi, Çüvenli Mahallesi, Develi Mahallesi, Doğanca Mahallesi, Düzova Mahallesi, Evrenli Mahallesi, Güven Mahallesi (Kıyıköy Köyü), Hamidiye Mahallesi, Hasbuğa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi (Çakıllı Köyü), Kale Mahallesi (Kıyıköy Köyü), Kışlacık Mahallesi, Kızılağaç Mahallesi, Kömürköy Mahallesi, Küçükyayla Mahallesi, Müsellim Mahallesi, Okçular Mahallesi, Pazarlı Mahallesi, Topçuköy Mahallesi, Zafer Mahallesi (Çakıllı Köyü), Evrencik Mahallesi, Evrencik Mahallesi (Evrencik Köyü), Fevzi Çakmak Mahallesi (Sergen Köyü), Sağlık Mahallesi (Sergen Köyü), Sofular Mahallesi, Soğucak Mahallesi, Yeni Cami Mahallesi (Sergen Köyü), Devlet Mahallesi, Evren Mahallesi, Gazi Mahallesi, Kale Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi

Balkaya Mahallesi posta kodu: 39402
Balkaya Mahallesi Vize ilçesine bağlıdır.