Eldelekliortaoba Mahallesi Posta Kodu

Eldelekliortaoba Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 40322. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırşehir Akpınar Eldelekliortaoba Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Akpınar Eldelekliortaoba Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Akpınar Eldelekliortaoba Mahallesi posta kodu için yakında 43 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Alipaşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Hacı Hüseyin Efendi Mahallesi, Kaleyazı Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Alişar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi (Büyükabdiuşağı Köyü), Berecik Mahallesi (Hanyerisarıkaya Köyü), Boyalık Mahallesi, Büyük Dere Mezrası Mahallesi (Alişar Köyü), Cumhuriyet Mahallesi (Aşağıhomurlu Köyü), Çalıburnu Mahallesi, Çayözü Mahallesi (Çayözü Köyü), Çebişler Mahallesi, Çelebiuşağı Mahallesi, Çiftlikmehmetağa Mahallesi, Çiftliksarıkaya Mahallesi, Demirci Mahallesi, Deveci Mahallesi, Doğancı 2 Mahallesi (Hacımirza Köyü), Doğancı Mahallesi (Hacımirza Köyü), Durmuşlu Mahallesi, Eldeleklidemirel Mahallesi, Eldelekliortaoba Mahallesi, Eşrefli Mahallesi, Fatih Mahallesi (Büyükabdiuşağı Köyü), Gülveren Mahallesi, Hacıselimli Mahallesi, Hanyerisarıkaya Mahallesi, Himmetuşağı Mahallesi, Karaova Mahallesi, Kelismailuşağı Mahallesi, Kırdök Mahallesi (Çayözü Köyü), Kızılay Mahallesi (Köşker Köyü), Pekmezci Mahallesi, Seymenli Mahallesi (Aşağıhomurlu Köyü), Sofrazlı Mahallesi, Şehitler Mahallesi (Büyükabdiuşağı Köyü), Ulukışla Mahallesi (Aşağıhomurlu Köyü), Yayla Mazrası Mahallesi (Alişar Köyü), Yeni Mahallesi (Köşker Köyü), Yüzbaşıoğlu Mahallesi (Köşker Köyü)

Eldelekliortaoba Mahallesi posta kodu: 40322
Eldelekliortaoba Mahallesi Akpınar ilçesine bağlıdır.