Orta Mahallesi Posta Kodu

Orta Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 40020. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Kırşehir Boztepe Orta Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Boztepe Orta Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Boztepe Orta Mahallesi posta kodu için yakında 22 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Bağbaşı Mahallesi, Orta Mahallesi, Yeni Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi (Karacaören Köyü), Büyükkışla Mahallesi, Çamalak Mahallesi, Çevirme Mahallesi (Çevirme Köyü), Çiğdeli Mahallesi, Çimeli Mahallesi, Eskidoğanlı Mahallesi, Harmanaltı Mahallesi, Hatunoğlu Mahallesi, Hatunoğlu Yayla Mahallesi (Hatunoğlu Köyü), Hüseyinli Mahallesi, Külhüyük Mahallesi, Malya T.İ.M. Mahallesi (Yenidoğanlı Köyü), Pınarbaşı Mahallesi (Karacaören Köyü), Şababzade Çiftliği Mahallesi (Çevirme Köyü), Uzunpınar Mahallesi, Üçkuyu Mahallesi, Yeni Doğanlı Mahallesi (Yenidoğanlı Köyü), Yeşilyurt Mahallesi (Karacaören Köyü)

Orta Mahallesi posta kodu: 40020
Orta Mahallesi Boztepe ilçesine bağlıdır.