Öbektaş Mahallesi Posta Kodu

Öbektaş Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 42910. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Konya Emirgazi Öbektaş Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Emirgazi Öbektaş Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Emirgazi Öbektaş Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Akmescit Mahallesi, Besci Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demirci Mahallesi, Ekizli Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gölören Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Kale Mahallesi, Karaören Mahallesi, Meşeli Mahallesi, Öbektaş Mahallesi, Türbe Mahallesi, Yamaç Mahallesi, Yeni Mahallesi

Öbektaş Mahallesi posta kodu: 42910
Öbektaş Mahallesi Emirgazi ilçesine bağlıdır.