Ferhadiye Mahallesi Posta Kodu

Ferhadiye Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 44210. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Malatya Battalgazi Ferhadiye Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Battalgazi Ferhadiye Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Battalgazi Ferhadiye Mahallesi posta kodu için yakında 102 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Adagören Mahallesi, Ağılyazı Mahallesi, Alacakapı Mahallesi, Alhanuşağı Mahallesi, Alişar Mahallesi, Aslanbey Mahallesi, Ataköy Mahallesi, B.Hüseyinbey Mahallesi, Bağtepe Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bahri Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Beylerbaşı Mahallesi, Boran Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Bulutlu Mahallesi, Cevherizade Mahallesi, Cirikpınar Mahallesi, Çamurlu Mahallesi, Çolaklı Mahallesi, Çolakoğlu Mahallesi, Dolamantepe Mahallesi, Düzyol Mahallesi, Ferhadiye Mahallesi, Fırıncı Mahallesi, Göller Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gülümuşağı Mahallesi, Hacıhaliloğluçiftliği Mahallesi, Hacıyusuflar Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasırcılar Mahallesi, Hatunsuyu Mahallesi, Hisartepe Mahallesi, İzzetiye Mahallesi, K.Hüseyinbey Mahallesi, Kadıçayırı Mahallesi, Kamıştaş Mahallesi, Kapıkaya Mahallesi, Karabağlar Mahallesi, Karagöz Mahallesi, Karahan Mahallesi, Karakaşçiftliğiköyü Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Kemerköprü Mahallesi, Kuluşağı Mahallesi, Merdivenler Mahallesi, Merkez Beydağı Mahallesi, Meydanbaşı Mahallesi, Meydancık Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sevildağ Mahallesi, Şehitfevzi Mahallesi, Şıkşık Mahallesi, Tanışık Mahallesi, Tokluca Mahallesi, Toptaş Mahallesi, Toygar Mahallesi, Uluköy Mahallesi, Üçbağlar Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Yamaç Mahallesi, Yarımcahan Mahallesi, Yaygın Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Beydağı Mahallesi, Çöşnük Mahallesi, Fırat Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Dabakhane Mahallesi, Halfettin Mahallesi, İsmetiye Mahallesi, Kavaklıbağ Mahallesi, Kırçuval Mahallesi, Niyazi Mahallesi, Sancaktar Mahallesi, Şifa Mahallesi, Şişman Mahallesi, Yenihamam Mahallesi, Hanımınçiftliği Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, Tandoğan Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Kernek Mahallesi, Saray Mahallesi, Zafer Mahallesi, Başharık Mahallesi, Hasan Varol Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Paşaköşkü Mahallesi, Orduzu Mahallesi, B.Mustafa Paşa Mahallesi, Hacı Abdi Mahallesi, K.Mustafa Paşa Mahallesi, Nuriye Mahallesi, Hidayet Mahallesi, İskender Mahallesi, Sarıcıoğlu Mahallesi, Taştepe Mahallesi

Ferhadiye Mahallesi posta kodu: 44210
Ferhadiye Mahallesi Battalgazi ilçesine bağlıdır.